TPA LS Pakrančių apsaugos poskyrio nariai svečiavosi Klaipėdos AVPK

2015 gruodžio 14 Pakrančių apsaugos poskyrio valdybos narys Vytautas Zaksas

Gruodžio 11-osios penktadienio vidurdienį nepaisydami nuo ryto pliaupiančio lietaus, TPA LS Pakrančių apsaugos poskyrio nariai rinkosi prie naujojo Klaipėdos apskrities VPK pastato, kur mūsų jau laukė, besišypsantis Klaipėdos poskyrio pirmininkas Sigetomas Alšauskas. Draugiški rankų paspaudimai, …pristatyti vienų kitiems nereikėjo.

Ir štai mes, lydimi poskyrio pirmininko, einame dar dažais tebekvepiančiais koridoriais… kolegos parodė mums darbo kabinetus, budėtojų dalį, patalpą kurios visą sieną užima didžiuliai monitoriai su vaizdais iš miesto, sankryžas ir pavojingiausias vietas stebinčių vaizdo kamerų, kriminalistinių ekspertizių laboratorijas, pasidalijo kai kuriomis paslaptimis. Apsilankėme sporto salėje, pilnoje įvairiausių treniruoklių, kurioje prakaitą liejo būrys pareigūnų, o kitoje sporto salėje pareigūnai žaidė krepšinį.

Paskui buvome nuvesti į areštinę, kurioje dar nėra laikinųjų lankytojų. Visi norintys galėjo išmėginti gultų kietumą ar nusifotografuoti už grotų. Į mūsų užduotus klausimus noriai atsakinėjo mus lydintys pareigūnai, … bet bendraujant laikas bėga greitai.

Įteikėme kolegoms kuklias Kalėdines dovanėles ir gaireles su Pakrančių apsaugos poskyrio atributika, bendra nuotrauka prie policijos stendo įamžina mūsų šypsenas ir dabar jau mūsų eilė kviesti kolegas iš Klaipėdos poskyrio į svečius, juolab, kad ir mes turime kuo pasigirti ir ką parodyti.

Atsisveikiname ne ilgam, šūkis „Tarnauti draugaujant“ vienija mus, tad iki naujų susitikimų, mieli kolegos…