TPA LS Šiaulių m. poskyrio nariai pramynė Kalėdinio žygio takus

2019 1 sausio TPA LS Šiaulių poskyrio pirmininkė Laura Zaleskienė

2018-12-26, antrąją Kalėdų dieną TPA LS Šiaulių poskyris, kartu su partneriais  – pramogų sodyba “Prie Gardelių” ir Kurtuvėnų regioniniu parku organizavo nuotykių kupiną žygį Kurtuvėnų miškuose, kurį sėkmingai įveikė apie 600 dvikojų, truputį mažiau keturkojų ar net sniegu čiuožiančių žygeivių.

Pirmą kartą organizuotas žygis smagiai nustebino visus dalyvius! 

Pakilę nuo Kalėdinio stalo žygeiviai pradžioje užplūdo sodybą “Prie Gardelių”, kur registracijoje gavo žygeivio kortelę, drauge su šeima, draugais, šunimis, lazdomis ar dar kokiu ypatingu būdu pasinėrė į nepamirštamą kelionę po apšerkšnijusią lietuvišką žiemą ir pasklido po pasakiškus Kurtuvėnų regioninio parko miškus.

Pasirinkę 10 ar 17 km žygio maršrutą kas 3-5 km. įrengtuose punktuose dalyviai pasižymėjo savo dalyvio pasą ir pasivaišino karšta arbata ar sultiniu, pasišildė prie laužo.

ŠEIMOS maršrutas, kuris driekėsi 10 km, buvo pritaikytas komandoms, kurių sudėtyje yra jaunųjų žygio dalyvių. Keliaudami šiuo keliu, aplankė vieną vaizdingiausių parko vietų, taip pat sužinojo, ką bendro su šiais miškais turi Napoleonas.

DRAUGŲ takas, kurio ilgis – 17 km, skirtas pasiruošusiems ne tik patirti žygiavimo malonumą, bet ir priimti iššūkį. Pasirinkę šį kelią, aplankė ir vieną aukščiausių parko vietų – stebuklinga aura pulsuojantį Vainagių piliakalnį.

Žygeiviai galėjo čiuožinėti pačiūžomis, apžiūrėti paukščiukų parodą, pajodinėti su poniu. Kitaip tariant, žygio dalyviai galėjo turiningai praleisti laiką sodyboje „Prie Gardelių“ – pasinaudoti visomis siūlomomis paslaugomis ir pajusti kalėdinį poilsį bei kalėdinę šventę gamtoje.

Keli žygeivių atsiliepimai:

Algis: Žygiavome su artimaisiais, bendradarbiais, visai nebuvo šalta, dabar turime labai gražių fotografijų.

Laura: Super praleistas laikas su vaikais! Rūbai galėjo būti ir plonesni J

Mindaugas: Žygio organizacija labai gera, trasa pažymėta labai gerai, trasa gražiu mišku, kontroliniuose punktuose skani šilta arbata, sausainukai. Grįžus po žygio valgėme skanią košę. Įspūdį paliko pabuvimas gamtoje su šeima ir aktyviai praleistas laikas pakilus nuo Kalėdu stalo.

Kalėdinio žygio video galite pamatyti: https://www.facebook.com/prieGardeliu/videos/738046643225477/?t=56