TPA LS Suvažiavimas

2023 23 kovo TPA LS Valdyba

2023 m. kovo 17 d.  konferencijų salėje “Siesta’’ įvyko Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus suvažiavimas kuriame dalyvavo virš 80 delegatų ir stebėtojų.
 
Suvažiavimo svečio lietuvių istoriko, habilituoto humanitarinių mokslų daktaro, profesoriaus Egidijaus Aleksandravičiaus paskaita/diskusija „Laisva visuomenė ir humanistinė lyderystė posovietiniuose kraštuose“, priimta labai šiltai.
 
Suvažiavimo dalyvius sveikino TPA LS prezidentas Vytautas Pliuskus ir policijos generalinis komisaras Renatas Požėla. Išklausytos ir Suvažiavimo delegatų balsais pritartos bendra TPA LS veiklos,  komisijų veiklos, finansinė ir audito ataskaitos.
 
Suvažiavimo delegatų balsų dauguma patvirtintas naujas 20 eurų dyžio nario mokestis, įsigaliosiantis nuo 2024 m..
 
Pasveikinti gimtadieninkai, BLUE/YELLOW komandos padėka Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriui “ Išlaisvintos Ukrainos žemės“ žiupsnelis.
Kitas didelis mūsų renginys bus sąskrydis, sutraukiantis šimtus dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių Lenkijos, Latvijos ir Estijos. Saskrydis vyks birželio 2-3 dienomis sodyboje prie ežero „Pas Radvilą“, Kaišiadorių rajone.
 
Ačiū visiems už gerą nuotaiką ir šypsenas 😀👏
Servo per Amikeco!