TPA LS Utenos poskyris „įlipo“ į antrą dešimtmetį

2014 gruodžio 23 Utenos policijos asociacijos valdybos informacija, E. Onaičio ir L. Palevičienės nuotraukos

Šiuos metus TPA LS Utenos poskyris užbaigė „ūgtelėjusios“ vaikystės, t. y. 10-ies metų jubiliejumi, kurį gruodžio 5-ą paminėjo gausiame užsienio ir Lietuvos draugų ir bičiulių būryje. Ankstų rytą poskyrio valdybos nariai kartu su Tarptautinės policijos asociacijos užsienio kolegomis pabuvę oficialiame Utenos apskrities VPK viršininko V. Vaiškūno priėmime, kurio metu buvo pristatyta Utenos apskrities VPK veikla, apsikeista simbolinėmis dovanėlėmis, dienos metu aplankę Utenos alaus aludarystės pažinimo centrą, vakarop  į šventę sugužėjo per  šimtą svečių – nemenkas asociacijos rėmėjų būrys, svečiai ir draugai iš Tarptautinės policijos asociacijos Ukrainos, Čekijos, Lenkijos, Estijos ir Latvijos skyrių, kolegos iš Lietuvos poskyrių, Utenos policijos asociacijos nariai.

Per dešimtmetį TPA LS Utenos poskyriui ne kartą pagalbos ranką tiesė apie 30 Utenos ir kitų Lietuvos įmonių ar įstaigų, tarp kurių – Utenos rajono savivaldybė,  Biovela Group, UAB „Švyturys-Utenos alus“, AB „Utenos trikotažas“, UAB „Utenos Indra“,  Swarovski Optik Vertriebs GMBH Country Manager Eastern Europe, UAB „Zala arms“, UAB „Bikuvos“ prekyba, UAB „Utenos Melga“, UAB „Degesa“, UAB „Gringrasas“ ir gausybė kitų. Už  nuoširdžią ir visapusišką paramą įgyvendinant TPA LS Utenos poskyrio siekius ir tikslus visi rėmėjai buvo apdovanoti vardinėmis dovanomis ir specialiai šiai progai išleista knygele „Utenos policijos asociacijai – 10 metų“. Beje, 10-čiai iš šių įmonių taip pat buvo skirtos TPA LS Utenos poskyrio nominacijos – ”10-mečio generalinis rėmėjas“, „10-mečio maitintojas“, „10-mečio troškulio malšintojas“, „10-mečio madų diktatorius“, „10-mečio ratai“, „10-mečio kanistras“, „10-mečio interjeras“, „Susitikimo vietos pakeisti negalima“ ir kitos…

Vakaro staigmena buvo šmaikščios ir taiklios nominacijos aktyviausiems TPA LS Utenos poskyrio nariams pateiktos nuotraukose su nominantų atvaizdais. Asociacijos steigėjas A. Pinkevičius gavo „Krikštatėvio“ nominaciją, o iki šiol visus suburiantis pirmininkas R. Leleckas tapo „VaRykliu“. Smagiai buvo pateiktos 10-mečio nominacijos – „Dosnuolis“, „Statybininkas“, „Elektrikas“, „Linksmiausia šeima“, „Hiperaktyvuolis“, „Saldžioji virtuvės porelė“, „Kalkuliatorius“, „Europietis“, „Karjera“.

Šventę iškilmingai pradėjo A. Šapokos mokyklos muzikos mokytojo V. Latono vadovaujamas moksleivių pučiamųjų orkestras „Cinkas“, o ją smagiai ir nuotaikingai, visus be perstojo šokdindama  tęsė – liaudiškos muzikos kapela „Sadūnai“, kuri, beje, gavo TPA LS Utenos poskyrio 10-mečio nominaciją „Vizitinė kortelė“.

Vakaronė išsitęsė ir užsitęsė laike, tačiau vis tiek dar ilgai negalėjo visi išsiskirstyti, nes gausiame bendraminčių būryje buvo ką prisiminti ir aptarti.

 

Tarptautinės policijos asociacijos užsienio svečiai per savo keturių dienų viešnagę aplankė Utenos apskrities vyriausiąjį komisariatą, „Utenos“ alaus daryklą,  A. Truskausko medžioklės ir gamtos muziejų, Lietuvos etnokosmologijos muziejų, išbandė lietuviškos pirties ypatumus ir lietuviškos virtuvės skonį, dalis iš jų aplankė Vilnių ir Trakus.