TPA narys iš Kauno tapo Lietuvos senjorų sunkiosios atletikos čempionu

2011 gruodžio 30

(Kauno sunkiosios atletikos federacijos treneris Egidijus Slavikas)

2011 m. gruodžio 16-17 d. Marijampolėje vyko Lietuvos senjorų sunkiosios atletikos čempionatas. Jame dalyvavo Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Kauno poskyrio narys Vytautas Marcinkevičius, laimėjęs aukso medalį

Nuo 2002 m. Lietuvos sunkiosios atletikos senjorai kiekvienų metų gruodžio mėnesį išbando jėgas Lietuvos čempionate. Jau ne pirmą kartą susirinkę į dešimtąjį čempionatą Marijampolėje pasidžiaugė, kad jų gretos neretėja, o rezultatai gerėja. 

Šių metų čempionate kauniečių komanda buvo gausiausia. Dalyvavo net 14 sunkiaatlečių. Kaip ir praėjusiais metais ir šiemet iškovota trečioji vieta. Aptardami varžybų rezultatus vyrai pasiryžo  kitais metais laimėti aukštesnę vietą, nes taškų skirtumas tarp 1 ir 3 vietos tik minimalus.

Vitalijus Voropajavas ( Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės vyresnysis patrulis ) ir Vytautas Marcinkevičius ( Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus postinis, Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Kauno poskyrio  narys nuo 1999 metų ) senjorų čempionate dalyvavo jau antrą kartą. Vitalijus svorio kategorijoje iki 77 kg amžiaus grupėje 40-44m. laimėjo 1vietą (rovimas 90 kg./stūmimas 102 kg./dvikovė 192 kg.).Vytautas svorio kategorijoje 77 kg amžiaus grupėje 45-49m. laimėjo 1 vietą (rovimas 80 kg./stūmimas 96 kg. Dvikovė 176 kg.).

Jaunystėje šie vyrai  dalyvavo  Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatuose ir turnyruose atstovaudami Kauno m. rinktinę. Jie yra daugkartiniai šių varžybų nugalėtojai ir prizininkai. O dabartiniai jų startai yra gražus pavyzdys jaunimui, kad sulaukus ir vyresnio amžiaus yra galima siekti rezultatų ir palaikyti gerą sveikatą.

 

Sauliaus Donelavičiaus nuotraukos