TPA Utenos moterys… ir gražūs Ispanijos policininkai rado bendrą kalbą…

2023 3 gruodžio TPA LS Utenos poskyrio pirmininkė Daina Seibutienė

Bandymas ieškoti Saulės privertė kaktomuša susitikti su Kalėdų nuotaika Malagoje…

Utenos policijos asociacijos moterys nenuspėjamos. O gal ir  nuspėjamos…?  Nes, tik pasirodžius sniegui, jos išskrido  Malagos kryptimi ieškoti Saulės. Esteponoje jos mėgavosi šalta jūra, šilta saule, jūros gėrybėmis…

Kitą dieną pajudėjo link Gibraltaro. Lipo į žymiausią Gibraltaro kalną, pozavo su vietinėmis beždžionės, landžiojo dviejų karų ir stalaktitų tuneliuose, nuo kalno žvelgė į Maroką ir Ispaniją.

Trečią dieną išsiruošė į Rondą. Tai miestukas tarp dviejų konjonų. Perėjo tris skirtingus, lyg ore kabančius ir susisiekimui tarp uolų skirtus tiltus. Aplankė  Plaza del Torro – koridos aikštę. Lipo į Karaliaus Mauro sodą .., ten kur vergai ieškodavo vandens. O vakare mėgavosi nuostabaus miestuko šurmuliu.

Ketvirtą dieną leidosi į Malagą… Pasirinko šį kartą traukinius. Atvykę lėtai žingsniavo link „namų” ir viename kieme pastebėjo gražius policijos pareigūnus. Moterys ėmėsi pažinties šturmo ir rado IPA kolegas, kurie turėjo skubėti į smurto prieš moteris palaikymo protestą. Tačiau jie mielai aprodė policijos muziejų, papasakojo istoriją, pripažino, kad IPA populiari tarp pareigūnų, todėl lengvai ir su plačiomis šypsenomis mus priėmė. Toliau vaikščiojo po siauras senamiesčio gatveles, šildėsi prie jūros…, o vakare ėjo ieškoti Kalėdų dvasios, nes išvarėse čia buvo įžiebta Kalėdų eglė…!

Penkta diena buvo skirta El Caminito del Rey (Mažojo pėsčiųjų tako), kuris nutiestas pagal stačias siauro tarpeklio sienas El Choro mieste. Jis anksčiau buvo pripažintas vienu iš pavojingiausių pasaulyje takų. Ne visoms tai buvo komfortiška, reikėjo kai kam pereiti per savo baimes. Bet tai įmanoma, kai turi stiprią palaikymo komandą.

Taigi keliavimas vyko ekspromtu, nes sezonai keičiasi, maršrutų dažnumas keičiasi, visuomeniniam transportui vėlavimas – normalus dalykas. Bet merginų komanda „dirbo” vieningai, susitelkę, atsakingai ir be streso.