Tradicinės montebolo varžybos Biržų rajone

2019 birželio 17 TPA LS Biržų poskyrio pirmininkė Zita Žalinkevičienė

2019 m. birželio 15 d. į Mantagailiškio dvaro parką, Biržų rajone, rinkosi Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus nariai. Daugelis atvyko su šeimomis ir vaikais.

Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Biržų poskyris organizavo tradicines Montebolo varžybas. Į 8-ąją sporto šventę atvyko asociacijos nariai iš Panevėžio,  Rokiškio ir  Kupiškio poskyrių.  Organizatoriai į varžybas  pakvietė Biržų policijos rėmėjus ir jaunuosius policijos rėmėjus (komanda „Duokim garo“),  Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau – LPVA) Biržų narius (komanda „Veteranai“).

Iš viso žaidė 9 komandos. Žaidynėse sėkmė lydėjo panevėžiečius. Teisėjams suskaičiavus taškus,  paaiškėjo,  kad daugiausia – 48  taškus surinko komanda „Saša“ (Panevėžio poskyris). Antrąją vietą iškovojo  „Veteranai“ (LPVA), trečiąją – „Nasrai“ (Kupiškio poskyris).

Komandos buvo apdovanotos taurėmis, diplomais ir prizais. Pirmos vietos nugalėtojai gavo kepuraites su „Monteball“ žaidimo simbolika. Visiems poskyriams už aktyvų dalyvavimą buvo įteiktos padėkos ir dovanėlės. Nepamiršti ir mažieji renginio dalyviai,  jie džiaugėsi dovanėlėmis, žaismingais balionais.

Organizatoriai džiaugėsi, kad šventės dalyviai skirstėsi maloniai praleidę laiką gamtoje, kupini gerų įspūdžių.

Servo per Amikeco!