“Vasaros žygis”- Renginys- 10 balų!

2019 birželio 12 TPA LS Šiaulių poskyrio pirmininkė Laura Zaleskienė

Kurtuvėnų regioninį parką užplūdo šimtai žygeivių! Rankose žygeivio kortelė, o prieš akis kilometrai nuotykių. Taip savo rytą birželio 8 dieną pradėjo Tarptautinės policijos asociacijos LS Šiaulių poskyrio kartu su pramogų sodyba “Prie Gardelių” suorganizuoto „Vasaros žygio“ dalyviai. Šiltai besisveikinanti saulė ir ryškiai žydra spalva pasipuošęs dangus žygeiviams žadėjo įsimintiną dieną. Vasaros žygio trasas šį kartą išbandė apie 300 žygeivių, kurie kartu nuėjo daugiau kaip 5500 kilometrus! 

Kas kelis kilometrus stotelėse, kuriose dirbo savanoriai, bei TPA stotelėje, kurioje karštą dieną žygeivius sutiko ir linkėjo gražaus finišo Šiaulių poskyrio nariai, dalyviams buvo galima atsipūsti, pasipildyti vandens atsargas, o pasiekus finišą sodyboje, pasigardžiuoti koše bei atsigaivinti tvenkinyje.

Žygeiviai suvažiavo iš visos Lietuvos- Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Mažeikių, Pasvalio, Kelmės, Panevėžio, Biržų, Tauragės ir kitų miestų-miestelių, drauge su šeimomis, draugais, augintiniais Be galo buvo malonu išvysti TPA narius iš Kelmės, Policijos departamento poskyrių, Latvijos skyriaus prezidentę Ilze su ištikimiausiomis Indra (su Cezariu) bei Iveta, žinoma Šiaulių poskyrio narius, bei kolegas iš Šiaulių, Tauragės policijos.

Suskaičiavome daugiau kaip 50 dalyvių, kurie pasirinko ilgiausią trasą – 30 km, populiariausia buvo 20 km trasa, o pradedantieji, ir net su kūdikiais vežimėliuose rinkosi 10 km trasą.

Prie starto žygeiviai galėjo pasimatuoti Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnų Donato ir Danieliaus siūlomus “alkoakinius”, riaušininko ekipuotę, pažaisti žaidimus, atsakant į klausimus apie eismo saugumo laikymąsi, gauti įvairių patarimų. Didelio susidomėjimo sulaukė Tarptautinės policijos asociacijos stotelė, kuri buvo paskutinė visuose maršrutuose, kai iki finišo buvo likę 3 km, kurioje be TPA atributikos galėjai išvysti manekenus su policininko ir riaušių malšintojo uniforma. Žygeiviai ir kiti atvykę į aikštelę žmonės mielai įsiamžino fotonuotraukose “spausdami ranką” policininkui-manekenui, pasimatavę policijos riaušių malšintojo šalmą ir skydą, taip pat mažieji žygeiviai mielai įsivaizdavo save policijos pareigūnais mini policijos mašinoje bei motocikle, taip duodami suprasti, jog tolimesnis žygiavimas į finišą- tai tik pačių tėvų reikalas. TPA stotelėje Šiaulių poskyrio nariams puikiai talkino kaip jau patys žygeiviai įvardino- policijos asociacijos šunys- mama Zara su savo šuniuku- Tera.

Be galo malonu, pasibaigus žygiui skaityti viešojoje erdvėje atsiliepimus apie įvykusį renginį. Štai keli iš jų:

Daiva: Didžiausia padėka organizatoriams. Karštis nenualino, ėjome 20 km nuostabiais miško takeliais, mėgavomės vaizdais, mielais, gražiais savanoriais, lubinais ir rododendrais netgi. Košė puiki, maudynės tarp lelijų ir dar maikutės dovanų. Tiesiog įspūdinga (turim su kuo lygint, daug keliaujam)

Žaneta: Žygis buvo nuostabus ir vertas šeštadienio praleisto pusdienio,tiek draugiški savanoriai tiek atgaivinantis vanduo,ir finiše košė . 30km tokiu karščiu buvo tikras valios bei ištvermės reikalaujantis žygis, kurį įveikėme sparčiu žingsniu vieni iš pirmųjų, lauksim dar didesnių organizuojamų iššūkių!

Kristina:  Renginys- 10 balų! Viskas apgalvota, jauku, smagu, Tavimi rūpinasi, vien už muziką Jūs nusipelnote didžiausių pagyrimų! Ačiū už maršrutą, už puikų žymėjimą, už patogų atokvėpį pabaigoje ir galimybę atsigaivinti!!!! Jeigu kitais metais bus toks žygis, būtinai dalyvausiu ir dar kalbinsiu drauges prisijungti!!!!! Valio!!!!

Kristina: Ačiū, trasa buvo tikrai puiki, aiškiai sužymėta, begalo gražios vietos parinktos. Sustojimo punktuose malonūs savanoriai, ačiū už vandenį, kuris atgaivino. Ir košė pabaigai buvo tikrai skani :) Puikiai praleidome laiką 

Indra : Thank you very much. We had beautiful adventure.

Tokie atsiliepimai labiausiai įkvepia Šiaulių poskyrį, todėl jau ne už ilgo, rudeniop, pasiūlysime Jums vėl renginį Šiaulių mieste. Šį kartą – automobiliais. Sekite anonsus

Daugiau fotonuotraukų iš Vasaros žygio galite išvysti:

https://www.facebook.com/pg/prieGardeliu/photos/?tab=album&album_id=2319710641682319&ref=page_internal