Vėl susiburta gerosioms iniciatyvoms

2014 gruodžio 23 TPA LS Radviliškio poskyrio pirmininkė Rasa Stasiulaitienė

Artėjant šiltoms ir šviesioms šventėms, kiekvienas ieškome to, kame yra atgaiva mūsų sieloms ir širdims. Ir svarbiausia, nepamiršti atsigręžti į tuos, kuriems mūsų paramos labiausiai reikia…nes ilgiausiomis metų naktimis tvyrantis gerumas išties kuria stebuklus.

Na, o tam, kad stebuklai nebūtų vienkartiniai, ketvirtadienio rytmetį komisariate rinkosi Šiaulių apsk. VPK Radviliškio r. policijos komisariato, TPA LS Radviliškio poskyrio (Radviliškio rajono policijos asociacijos), Šeimos labdaros – paramos fondo atstovai. Visų šių įvardintų organizacijų, įstaigų iniciatyva komisariate, kaip ir rugpjūčio mėnesį, svečiavosi daugiavaikės šeimos, kurioms buvo organizuota ypatinga diena.

Radviliškio poskyrio pirmininkė R. Stasiulaitienė, pristatydama šią iniciatyvą, akcentavo, kad vėl susiburiantys šios akcijos iniciatoriai su malonumu remia daugiavaikes šeimas, kurioms vaikų auklėjimas, žmogiškųjų vertybių skiepijimas yra vienas svarbiausių prioritetų gyvenime. Ir šįkart, prieš šventes nuspręsta šeimoms suteikti galimybę tiesiog smagiai praleisti laiką pramogų ir laisvalaikio centre „Impuls“ Šiauliuose. Juk pasirodo, kad dviejų šeimų galvos yra moterys, auginančios tris ar keturis vaikus, kurie yra vieni geriausiai besimokančių vaikų V. Kudirkos vidurinėje mokykloje. Todėl, policijos pareigūnų nuomone, tokia „relaksacinė motyvacija“ baseinuose ir pirtyse turėtų patikti ne tik vaikams, bet ir jų tėvams.

Šeimos labdaros – paramos fondo, kuris yra organizavęs ne vieną tokio pobūdžio akciją, valdybos pirmininkas Antanas Čepononis, sveikino tokią komisariato pareigūnų iniciatyvą ir džiaugėsi, kad ji netapo vienkartine ir įgauna vis kitokias formas, ir kartu su šio fondo globėja J. Margaitiene, visoms šeimoms įteikė saldžias dovanas – šakočius.

Radviliškio rajono policijos komisariato viršininkas Saulius Baltakis džiaugėsi, kad, nežiūrint į nepriteklius, šios šeimos augina ir auklėja motyvuotą jaunąją kartą, kuri džiugina savo mokymosi rezultatais ir, galbūt ateityje, kai kurie iš šių jaunų žmonių taps kvalifikuotais ir profesionalias policijos pareigūnais. Viršininkas linkėjo mažiesiems renginio enginio dalyvams smagiai praleisti laiką pramogų ir poilsio centre ir, po žiemos atostogų grįžus į mokyklą, vėl rimtai kibti į mokslus.

V. Kudirkos vidurinės mokyklos direktorius A. Matuzas džiaugėsi, kad ši iniciatyva šįkart „atrado“ jų mokyklos vaikus ir šeimas. Direktoriaus nuomone, jam labai smagu matyti būtent tokius policijos žingsnius visuomenės link.

Na, o po visų oficialių kalbų ir dovanų teikimo ceremonijos, šeimų laukė specialiai jiems organizuota ekskursija po policijos komisariatą, apžiūrint ginkluotę, automobilius, spec. priemones, pasidarant asmeninį piršto atspaudą…ir nusifotografuojant prie visų trijų komisariate esančių eglučių…

Pasibaigus smagiam pasivaikšiojimui, šeimos, susėdusios į autobusiuką, netrukus atsidūrė Šiauliuose, pramogų ir laisvalaiko centre „Impuls“. Čia visų laukė paslaugios ir besišypsančios šio centro darbuotojos, kurios apgaubė dėmesiu tiek mažuosius lankytojus, tiek jų vresniuosius brolius ir seseris bei tėvus. Tikimės, kad pusdienis praleistas šiame centre (ačiū vadovams, suteikusiems didelę nuolaidą šiam apsilankymui), buvo išties gera kalėdinė dovana…ką liudijo ir švytinčios mažųjų akys.

P.S. grįždami iš Šiaulių dar ilgai ta tema diskutavome su komisariato viršininku…ir kiekvienas savyje pasidžiaugėme geru padarytu darbu, kuris, galbūt visai netikėtu būdu turės įtakos visų mūsų ateičiai, nes ją kurs tie, kuriems dabar atsiduodame po dalelę savo širdies.