Vilniečiai surengė boulingo turnyrą

2008 gruodžio 10

(Ramūnas Matonis – TPA LS gen. sekretorius)

Gruodžio 5 d. Vilniuje, „Karolinos“ boulingo klube įvyko Tarptautinės policijos asociacijos (TPA) Lietuvos skyriaus Vilniaus miesto poskyrio organizuotas boulingo turnyras, šio poskyrio taurei laimėti. Turnyre varžėsi 10 komandų. Komandų skaičius galėjo būti ir didesnis, tačiau ne visos jos spėjo užsiregistruoti ir pateikti paraiškas organizatoriams. Be to, komandas galėjo sudaryti tik TPA ar jų šeimų nariai. Dalyviai iš pradžių varžėsi pusfinalyje, po kurio 4 geriausios komandos kovą dėl taurės iš naujo pradėjo finale.

Pusfinalyje geriausiai sekėsi jungtinei komandai „Kokteilis“ (Rolandas Šepetys, Remigijus Gintautas, Irmantas Jarošas ir Lingailė Bagužienė), surinkusiai 499 taškus. Antrą rezultatą parodė „Kolegos“ iš 7-ojo policijos komisariato (Almantas Lukša, Arūnas Silickas, Mindaugas Gečas, Ieva Aleknaitė), sugebėję surinkti 478 taškus. Trečia pusfinalyje liko Areštinės ir konvojaus skyriaus komanda (Evaldas Bumblauskas, Artūras Naidenas, Gediminas Latauskas ir Agnė Valungevičiūtė), kurie surinko 438 taškus. Nedaug nuo pirmaujančių atsiliko ir į ketveriukę dar spėjo iššokti Operatyvaus valdymo skyriaus (Robertas Stasevičius, Valdas Urbonavičius, Dainius Drazdauskas, Olga Tolstorožich) komanda su 422 taškais. Bene labiausiai nepasisekė „Ekologams, kuriems pritrūko vienintelio taškelio iki patekimo į finalą.

Kad pusfinalio rezultatai buvo neatsitiktiniai, parodė ir finalinė kova. Sužaidus finalinius mačus, galutinė padėtis išliko ta pati: „Kokteilis“ surinko 514 taškų, „Kolegos“ 463 taškus, „AKS“ 386 taškus, o „OVS“ – 331 tašką. Turnyro nugalėtojai apdovanoti pereinamąja taure, medaliais ir diplomais, o prizininkai – medaliais ir diplomais. Be to, organizatoriai įteigė ir piniginius prizus. Nugalėtojams atiteko 300 Lt., prizininkams – atitinkamai 200 ir 100 Lt.

Pasibaigus apdovanojimams, komandos nesiskirstė namo, jos dar ilgai dalijosi turnyre patirtais įspūdžiais. Ką tik buvę aršiausiais priešininkais, turnyro dalyviai šnekučiavosi kaip seni geri bičiuliai. Nebuvo pamirštas ir mūsų draugiškos organizacijos šūkis „Tarnauti draugaujant“ – turnyrą laimėjusi komanda, kaip paguodos prizą, dalį laimėtų pinigų skyrė ketvirtoje vietoje likusiai OVS komandai.