Vilniečiai surengė tradicinę „Grybų šventę”

14 rugsėjo 2023 TPA LS Vilniaus m. poskyris

Prabėgus vasarėlei, atėjo rudenėlis🍏, kai grybais nusisėjo kloniai ir miškai, o kur grybai, ten juk ir „Grybų šventė“🍄, renginys🎊, savo dideliu populiarumu jau 8-uosius metus džiuginantis savo TPA Vilniaus poskyrio narius.

Rugsėjo 8-10 dienomis šventės dalyviai rinkosi Molėtų rajone įsikūrusioje poilsio bazėje „Rūta“. Džiaugiamės svečiais iš Lenkijos🇵🇱, Lazdijų bei VST, kurie papildė mūsų dalyvių gretas bendrose komandų rungtyse bei estafetėje „Surask paslėptą lobį“. Kaip visada laimėjo greičiausi🏃, tačiau prizų ir geros nuotaikos, prie kurių prisidėjo ir nuostabus savaitgalio oras🌞, užteko visiems.

Mūsų atkakliausių grybautojų dėka šventės dalyviai vaišinosi jau tradicija tapusia nuo laužo kvepiančia grybiene. Vaišėmis nukrautas stalas, gardūs mūsų mylimų virėjų patiekalai🍳, po žaidimų ir rungčių iškūrenta pirtelė, tyvuliuojantis ežero vanduo, didžiulis batutas bei atrakcijos mažiesiems🍦, vakarinė diskoteka, finalinis fejerverkas🎆 bei nuoširdūs pokalbiai su gera kompanija prie naktinio laužo – atrodo tiek visko, dėl ko ši šventė yra išskirtinė ir laukiama. Tad, iki kitų susitikimų…🍁

#IPA #TPA