Vilniečiai šventes pasitinka bendrame draugų ir šeimų būryje

2016 gruodžio 29 TPA LS Vilniaus miesto poskyrio informacija

Artėjant gražiausioms ir šilčiausioms metų šventėms, kai gatvės ir skverai pasipuošia margaspalvėmis girliandomis, o miestų aikštes puošia skarotosios eglės, visus aplanko vis artėjanti šventų Kalėdų dvasia. Atrodo, tik neseniai dar kaitino vasaros saulė ir lapai krito nuo medžių lyjant rudenio lietui, o štai jau žiema…

Jau šventės, kurių dauguma su nekantrumu laukiam, šventės, kai mylimam ir artimam žmogui dovanota dovana pati brangiausia, o ištartas žodis tiesiog stebuklingas. Taigi, artėjant šventom Kalėdom, dar kartą susiburti ir su griausmu prisiminti geras akimirkas bei įsilieti į vis artėjančių švenčių nuotaiką, į Naujametinę vakaronę susirinko pats gausiausias, bene 80 žmonių, Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Vilniaus poskyrio kolektyvas. Šį sykį Tarptautinės policijos asociacijos narius ir jų antras puses bei artimus žmones autentiškais lietuviškais patiekalais bei šilta aplinka gruodžio 17-osios vakarą pasitiko kaimiško autentiško stiliaus kavinė „Agotos gryčia“, kur ir vyko šventinis Naujametinis – Kalėdinis vakaras.

Pagal kinų kalendorių artėjantys Naujieji metai bus ugninio gaidžio metai, todėl būtinas raudonas akcentas buvo ir kiekvieno vakaro dalyvio aprangoje. Gaidys išsiskiria iš kitų gyvūnų aštriu balsu, ryškiomis plunksnomis, gracingumu bei pomėgiu dalyvauti, todėl tikrai šioje šventėje netruko nei įvairiausių spalvų, nei žaidimų, nei muzikos. Maloniai sutinkant svečius, kiekvienam Tarptautinės policijos asociacijos nariui buvo įteikiamas naujas 2017 metų Tarptautines policijos asociacijos nario pažymėjimas, pagardintas Naujųjų metų simboliu – auksiniu saldžiu gaideliu, bei raudonojo vyno taure. Nuo pat pirmų akimirkų mus lydėjo gyva muzika bei šaunūs vakaro vedantieji, todėl netrūko ir žaidimų: ir lankstumą teko išbandyti, ir eiles paskaityti, ir žiedus pamėtyti išbandant savo taiklumą, o kur dar šokiai nuo rokenrolo, baladžių iki metalo.

Dauguma net nepajuto, kaip greitai prabėgo šis linksmas bei aktyvus laikas ir tikriausiai nesuklysiu sakydama, jog dauguma esame dėkingi šiai organizacijai už geras akimirkas bei daug sutiktų linksmų ir gerų žmonių, su kurias tiesiog gera būti, su kuriais gera kartu prisėsti prie bendro stalo ir tiesiog sutraukti dainą artėjančių šv. Kalėdų bei Naujųjų metų proga.