Vilniečiams Kalėdos atėjo anksčiau – jie išsidalijo įspūdingą prizinį fondą

2011 gruodžio 17

(TPA LS Vilniaus poskyrio informacija)

Vilniaus policijos asociacija, vienijanti beveik 400 narių, šiemet sumanė apdovanoti aktyviausius savo padalinius ir jų narius. Šių metų naujovė – 10 įskaitinių renginių, už dalyvavimą kuriose komandoms buvo skiriami ir sumuojami taškai. Komandos gavo taškus ne tik už prizines vietas, bet ir už dalyvavimą renginiuose.

Šio maratono nugalėtojams ir prizininkams, valdyba įsteigė įspūdingą piniginį fondą. Nugalėtojams atiteko 1000 litų čekis, antros vietos laimėtojai gavo 600 Lt, trečios vietos – 400 Lt. Šalia prizininkų, ketvirtoje ir penktoje vietoje atsidūrusios komandos, buvo apdovanotos 250 Lt vertės čekiais.

Visus metus komandos varžėsi 10 įskaitinių rungčių: boulingas, stalo tenisas, šaškės, šachmatai, orientacinė estafetė, futbolas, protų mūšis, smiginis, pliažo tinklinis ir šaudymas. Visose rungtyse privalėjo dalyvauti mišrios komandos, TPA nariai į pagalbą aktyviai kvietėsi ir šeimos narius. Šiame metinių renginių maratone iš viso varžėsi net 14 padalinių.

Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą, surinkę 126 taškus, užėmė Operatyvaus valdymo skyriaus komanda. Budėtojai net 8 rungtyse pateko tarp prizininkų. Geriausiai jiems sekėsi prie šaškių ir šachmatų lentų bei šaudymo varžybose, prasčiausiai – stalo tenise ir smiginyje.

Antrąją vietą, surinkę 122 taškus, užėmė Kelių policijos komanda – Dainava. Keliukai nepralenkiami buvo boulinge, stalo tenise ir orientacinėje estafetėje, o prasčiausiai pasirodė protų mūšyje.

Treti, surinkę 119 taškų, liko Areštinės ir konvojaus skyriaus komanda. Metų pradžioje lydere buvusi komanda, neatlaikė varžybų tempo ir paskutinėse rungtyse turėjo pripažinti budėtojų ir keliukų pranašumą. Konvojaus pareigūnai nelaimėjo nei vienos įskaitinės rungties, tačiau net 5 renginiuose užėmė 2 vietas. Sunkiausiai jiems sekėsi futbolo ir smiginio rungtyse.

Visai šalia prizininkų, surinkusi 116 taškų, liko Migracijos komanda. Penktąją vietą, surinkę 90,5 taško, užėmė 6 policijos komisariato komanda.

Visos komandos apdovanotos penktadienį vykusiame kalėdiniame renginyje. Kartu su tėveliais Kalėdas šventė ir daugiau nei 100 vaikučių, kurių kiekvienas iš Kalėdų senio gavo saldžių dovanų.

 

Plačiau apie visus įskaitinius renginius galite pasiskaityti Vilniaus policijos asociacijos interneto svetainėje www.ipavilnius.lt