„Žiema keičia laisvalaikio praleidimo formas“

2004 25 lapkričio

(TPA LS 2-asis viceprezidentas Vytautas Jasiulevičius)

Š.m. lapkričio 24 d. Žirmūnų Boulingo Klube (http://www.boulingas.lt/?zbk ) įvyko Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus (TPA LS) Policijos departamento (PD) poskyrio organizuotas boulingo mini turnyras.

Tradiciškai paskutinį mėnesio trečiadienį besirenkantys draugėn PD poskyrio nariai šį kartą nutarė pakeisti savo bendravimo būdą susirungdami boulingo takeliuose. Nors buvo ir tokių, kurie pirmą kartą paėmė boulingo kamuolį į rankas, tačiau jau po keletos metimų ėmė rodyti puikius, net kitus turnyro dalyvius verčiančius gerokai pasitempti, rezultatus. Į turnyrą atvyko ir TPA LS Vilniaus poskyrio atstovai bei jo valdybos nariai.

Nepaisant nieko, pakili nuotaika dalyvius lydėjo visą vakarą, o būtent tokio tikslo ir siekė turnyro organizatoriai. Po dvi valandas trukusių kovų paaiškėjo, kad geriausių rezultatų pasiekė jau šiokio tokio patyrimo šioje sporto šakoje turintys Vilniaus poskyrio atstovai.

Turnyro nugalėtoju, pagerinęs savo asmeninį rekordą, tapo Vilniaus poskyrio valdybos narys Rolandas Šepetys, antrą vietą užėmė taip pat to pačio poskyrio valdybos narys Remigijus Gintautas (kaip juokauja Vilniaus poskyrio pirmininkas Gintaras Bagužis „boulingas – antrieji jų namai“, o trečioji vieta atiteko PD poskyrio nariui Vytautui Kažemikaičiui. Puikių rezultatų pasiekė ir pirmą kartą TPA renginyje dalyvavusios PD poskyrio naujokės Laura Ladzikaitė ir Sigutė Staniulionienė.

Geros nuotaikos įkrovą gavo visi turnyro dalyviai. Čia, kaip ir visada, geriausiai tiko TPA moto esperanto kalba „Servo per Amiceko“ ir pasiektas vienas iš TPA tikslų – skatinti savo narių aktyvų bendravimą.