TPA mokymo centras

Daugiau kaip prieš 30 metų Vokietijos tarptautinė policijos asociacija įsteigė konferencijų centrą „Informations-und Bildungzentrum Schloss Gimborn “(IBZ). Šiomis dienomis Gimborno pilis yra labai gerai žinoma, nes čia mokytis atvyksta įvairių rangų policijos pareigūnai.

Kiekvienais metais apie 2500 dalyvių, iš kurių daugiausiai yra policijos pareigūnai, pasinaudoja Gimborno taikomomis paslaugomis. Dažniausiai vykstančios konferencijos šioje pilyje , yra Tarptautinės policijos asociacijos (TPA) seminarai, organizuojami glaudžiai bendradarbiaujant su tarptautiniais ir nacionaliniais TPA organais.

Kasmetinė programa sudaroma iš 15 seminarų, kurie vyksta vokiečių, anglu, rusu kalba, su (arba be) sensoriniu vertimu. Apie 35 proc. TPA seminaro dalyvių yra atvykę iš svetur.

Pastovi 15 žmonių komanda prižiūri Gimborną. Ji atsakinga ir už seminarų planavimą, temų bei pranešėjų parinkimą.

IBZ- tai ne vien policijos pareigūnams skirtas konferencijų centras. Tačiau 1960metų pabaigoje, remiami IPA skyrių ir poskyrių, dirbo labai daug policininkų, kurie stengėsi sutvarkyti pastatą taip, kad jis atitiktų modernaus konferencijų centro reikalavimus.

Centras vienija asociacijos narius, kurių dabar yra daugiau kaip 400 (įtraukiant IPA organus, vietinę valdžią bei individualius asmenis iš skirtinų šalių).

Pilies siūlomose patalpose yra 16 vienviečių, 17 dviviečių ir 5 triviečiai kambariai, kiekvienas iš jų turi po atskirą vonią su tualetu bei telefoną. Dar Gimborne puikiai įrengta konferencijų salė, televizijos kambarys, baras, vyno taverna. Šiuo metu čia galima apgyvendinti 68 žmones.

Netoli Gimborno yra draustinis, kuriame ,turint laisvą valandėlę, galima nuostabiai praleisti laiką. O tie, kurie labiau domisi sportu, turės puikią galimybę patreniruoti savo kūną, naudodamiesi čia pat esančiais sporto įrengimais.

IBZ yra įsikūrusi vakarų Vokietijos centre, apytiksliai 30-ies kilometrų atstumu į rytus nuo Cologno.

Daugiau informacijos rasite aplankę šį internetinį puslapį Gimborno mokymo centras