Dar kartą apie tradicinį Montebolą…

2021 26 liepos TPA LS Biržų poskyrio pirmininkė Zita Žalinkevičienė

Tarptautinės policijos asociacijos nariai žaidė Montebolą.
Laikantis Tarptautinės policijos asociacijos šūkio Servo per Amikeco! (Tarnauti draugaujant), Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Biržų poskyris devintą kartą sukvietė kolegas į nuostabų Mantagailiškio dvaro parką žaisti „Monteball“ žaidimo.
 
Praėjusį šeštadienį, liepos 24 d., į Montebolo varžybas atvyko komandos iš Kupiškio, Panevėžio ir Rokiškio poskyrių. Dalyvavo ir šeimininkų- Biržų poskyrio komandos. Iš viso devynios komandos po 3 žaidėjus.
 
„Monteball“ žaidimo sumanytojas, vienas iš Rinkuškių alaus daryklos savininkų, Sigitas Kalkys supažindino dalyvius su taisyklėmis. Visus pralinksmino viena neįprasta taisyklė – draudimas keiktis. Dalyviai diskutavo, kaip būtų galima išreikšti emocijas, nepažeidžiant taisyklių.
 
Prižiūrint teisėjui, prasidėjo varžybos tarp komandų. Žaidėjai, kurie žaidė pirmą kartą, netruko įsigilinti į taisykles ir pajusti tikrąjį šio žaidimo džiaugsmą ir suprasti, kad šis žaidimas yra prieinamas kiekvienam ir tinka bet kokio amžiaus asmenims. Ir visai nesvarbu, kad pirmą kartą pabandžius nėra taip lengva pataikyti kamuolį į duobutę, nors iš pradžių atrodo vienas juokas.
 
Varžybos vyko draugiškoje aplinkoje. Netrūko gerų emocijų. Dalyviai net nepastebėjo, kaip prabėgo laikas, nors žaidė daugiau kaip 3 valandas. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad geriausiai sekėsi žaisti kupiškėnams. Jų komandos „Profai“ (I vieta) ir „Nasrai“ (III vieta) iškovojo prizines vietas. O II vieta atiteko biržiečių „Veteranų“ komandai. Sigitas Kalkys nugalėtojams įteikė diplomus ir atminimo dovanas.
 
Biržų poskyrio pirmininkė Zita Žalinkevičienė padėkojo poskyriams ir visiems dalyviams už aktyvų dalyvavimą Montebolo varžybose.