IN MEMORIAM – REMIGIJUI TEKORIUI

2024 4 sausio

Remigijus TEKORIUS gimė 1963 m. gegužės 4 d. Tauragėje, kur augo ir gyveno iki šiol.

Remigijus – ilgametis policijos pareigūnas, pradėjęs tarnybą 1993 m. gruodžio 8 d. Tauragės rajono policijos komisariato Viešosios policijos patrulių tarnyboje policininku stažuotoju. Iki 2008 metų jis dirbo tame pačiame komisariate budėtojų dalies policininko stažuotojo, Kelių policijos sektoriaus policininko stažuotojo, policininko, vyresniojo policininko, Viešosios policijos vyresniojo policininko, vyresniojo inspektoriaus, Viešosios policijos viešosios tvarkos skyriaus poskyrio vyresniojo inspektoriaus, Viešosios tvarkos poskyrio komisaro inspektoriaus, Viešosios tvarkos skyriaus viršininko, Viešosios policijos Operatyvaus valdymo skyriaus specialisto pareigose. Vėliau tarnybą tęsė Valstybės sienos apsaugos tarnyboje, kur ir atsisveikino su ja.
Dirbdamas policijoje buvo draugiškas, paprastas, aktyvus renginių, įvairių akcijų organizatorius, veiklus ir uždegantis kitus savo idėjomis.
Nuo pat Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Tauragės poskyrio sukūrimo jis taip pat pasižymėjo iniciatyvumu, buvo pilnas sumanymų.

Remigijaus įnašas į Tarptautinės policijos asociacijos veiklą buvo nepaprastas. Jis aktyviai dalyvavo Tauragės poskyrio veikloje, tapo jo pirmininku, ir padarė šį poskyrį vienu iš stipriausių Lietuvoje. Jo vadovavimo laikotarpiu poskyris įgyvendino daug svarbių ir prasmingų projektų.  Remigijus buvo ne kartą skatintas ir apdovanotas asociacijos pagarbos ženklais.

Remigijus 2001 m. baugė Šiaulių Pedagoginį Universirtetą ir savo veikloje neabejotinai puikiai gebėjo panaudoti savo, kaip pedagogo, kvalifikaciją.

Remigijus Tauragės poskyrio primininku buvo išrinktas 2003 metais  ir su keliomis vienos kadencijos pertraukomis juo buvo iki šiol, kol jį taip negailestingai pakirto klastinga liga.

Kolegos Remigijų pažinojo, kaip mėgstantį pašmaikštauti ir nuoširdžiai padėti kitiems…

Ilsėkis ramybėje, Remigijau!

Atsisveikinti su Remigijumi bus galima sausio 4 d. (ketvirtadienį) nuo 10 val. šarvojimo salėje adresu Sandėlių g. 2, Tauragė.
Šv. Mišios bus aukojamos sausio 5 d., 9 val. (penktadienį) Tauragės Švč. Trejybės bažnyčioje.
Karstas išnešamas sausio 5 d., 12 val.
Remigijus bus laidojamas senosiose Tauragės miesto kapinėse.