Montebolas populiarėja…

2023 11 rugsėjo Biržų poskyrio valdybos narė Romana Džiūvytė

Iškeitęs vasarą į ne mažiau saulėtą bei šiltą rudienį, rugsėjo 9 dieną, Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Biržų poskyris, Montagailiškio dvaro parke pasitiko svečius iš kitų poskyrių, jau ne pirmus metus organizuojamame Montebolo turnyre.

Šį sykį sulaukėme asociacijos narių iš Anykščių, Kupiškio, Panevėžio, Policijos departamento, Rokiškio, Zarasų poskyrių. Taip pat svečių teisėmis dalyvavo ir Panevėžio komandos gretas papildė kaimynai iš Jelgavos (Latvija). Simboliškas sutapimas – 9 dieną, žaidime dalyvavo 9 komandos: Anykščių, Panevėžio, Policijos departamento, Rokiškio, Zarasų, o Biržų ir Kupiškio poskyriai subūrė po dvi komandas. Unikalioje teritorijoje, kurioje atsivėrusi ne viena smegduobė, vyko inirtinga, bet draugiška kova. Netrūko juoko ir gerų emocijų. Pasibaigus žaidimui ir teisėjams susumavus taškus, paaiškėjo žaidimo nugalėtojai:
III vietą užėmė Panevėžio bei Latvijos mišri komanda „Dream tem”.
II vietą pelnė Anykščių komanda „Puntukas”.
I garbingą vietą iškovojo Rokiškio komanda „Linksmosios pėdutės”.

Prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais. Visiems dalyvavusiams poskyriams, įteiktos padėkos ir Biržų miesto gėrybių dovanėlės.
Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Biržų poskyris džiaugiasi sulaukęs šiltų atsiliepimų apie renginį ir pažadų, būtinai sugrįžti kitais metais, iš dalyvavusių poskyrių. Išlydėję svečius su šypsenomis, esame laimingi ir mes!

Servo per Amikeco!