Radviliškio poskyris šauniai atšventė savo veiklos 10-metį

2004 13 gruodžio

(TPA LS 2-asis viceprezidentas V.Jasiulevičius)

“Kai norim – netrunkam”, – taip apibūdino savo poskyrio galimybes TPA LS Radviliškio poskyrio pirmininkas Rolandas Venckus.

…Į miesto centre Aušros aikštėje esantį restoraną “Gaiva” sugužėjo didelis būrys Radviliškio poskyrio narių ir jų šeimų narių, TPA LS valdybos nariai, kitų poskyrių atstovai, atvyko Radviliškio r. PK vadovas Alvydas Lideikis, poskyrio rėmėjai, savo dalyvavimu TPA LS ir Radviliškio poskyrį pagerbė Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis.

Oficialius sveikinimus pradėjo TPA LS Prezidentas Ramutis Oleka, kuris kartu su generaliniu sekretoriumi Vytautu Pliuskumi Radviliškio poskyrio pirmininkui Rolandui Venckui įteikė pati garbingiausią apdovanojimą – Arturo Trupo medalį, apdovanojo visą eilę tiek Radviliškio, tiek ir kitų poskyrių narių.

Sveikinimo žodžius tarė Prezidento Ramučio Olekos padėkas gavę meras Antanas Čepononis, PK vadovas Alvydas Lideikis. Jubiliejų švenčiantį poskyrį pasveikino ir įteikė dovanas ir visų dalyvavusių poskyrių atstovai. Savo ruožtu 10-metį švenčiančio poskyrio pirmininkas Rolandas Venckus padėkas įteikė dideliam būriui TPA narių bei rėmėjų.

Dar neįpusėjus ceremonijai visas “vadžias į rankas pradėjo imti” “aštrialiežuvė ipietė” – PK Organizacinio poskyrio viršininko pavaduotoja Rasa Stasiulaitienė. Ji bei savo saviveikliniais sugebėjimais spėję pagarsėti Radviliškio r. PK viršininko pavaduotojas Gintautas Šarauskas, Apsaugos policijos patrulis Gintautas Rutkauskas bei Viešosios policijos Prevencijos poskyrio specialistas Kęstutis Bartkus (aut.: jei dirba taip, kaip linksmina, tai tokio apylinkės inspektoriaus matyt ne vienas pavydėtų), kurie, beje, 2003 metais tapo konkurso “Duokim garo” laureatais, ne tik nebeleido susirinkusiems liūdėti, bet ir privertė gerokai palavinti veido (juoko) raumenis.

Ne vienam ne tik “žiaunas”, bet ir pilvą nuo juoko ėmė skaudėti. Atsidėkodamas už tai ir iš solidarumo čia nepaminėsiu pavardėmis keleto tų, kurie dar iki šiol nėra TPA nariais, be to tikiuosi, kad po šio jubiliejaus jie suskubs pateikti savo prašymus poskyrio pirmininkui J.

Tokia pat jumoristine gaidele, o kartu ir pakankamai iškilmingai buvo įšventinti nauji TPA LS Radviliškio poskyrio nariai.Neliko pamiršti ir TPA naujokų atstovai: naujai įsisteigusių Utenos, Ignalinos, Molėtų ir Joniškio poskyrių pirmininkai. Šiems teko jų pačių jumoristinių ir vaidybos sugebėjimų išbandymas.

Vakaras netruko įsibėgėti…Vaišės, šokiai, juokas neleido niekam būti atskirtam ar bent kiek liūdnesniam. Tačiau laikas nenumaldomai lėkė pirmyn ir iš toliau atvykusieji buvo priversti traukti link namų. O juk norėjosi dar ir dar pabūti kartu su draugais…

Automobiliui skrodžiant vakaro tylą Vilniaus kryptimi, ausyse vis dar skambėjo TPA kolegų juokas, nuotaikinga muzika, o galvoje sukosi viena mintis: “juk verta, oi kaip verta būti Asociacijos narių šeimoje”.

Daug nuotaikingų nuotraukų iš TPA LS Radviliškio poskyrio 10-mečio minėjimo rasite mūsų tinklalapio puslapyje „Galerija