Tarptautinėse praktinio šaudymo varžybose lietuviai užėmė garbingą 4 vietą

2004 7 gruodžio

(TPA LS valdybos narys Rolandas Venckus)

“Stebino ne tik nuostabi gamta ir gausybė pilių, bet ir ir šiltas slovakų priėmimas”

2004 m. lapkričio 26 – 27 d.d. Tarptautinės policijos asociacijos Slovakijos skyriaus Pieštany poskyris organizavo praktinio – situacinio šaudymo varžybas „CUP IPA PIEŠTANY“.

Į varžybas šiame kurortiniame mieste su žymiausiomis gydyklomis nuvyko ir TPA Lietuvos skyriaus atstovai – Šiaulių rajono poskyrio nariai Romualdas Jankauskis ir Remigijus Grudikis bei greitai savo 10-metį švesiančio Radviliškio rajono poskyrio pimininkas Rolandas Venckus, kuris taip pat yra TPA LS valdybos ir Profesinės komisijos narys. Keliautojus žavėjo kaip nuostabi gamta (kalnai, gausybė pilių), taip ir labai šiltas slovakų priėmimas.

Nuo pat pirmos atvykimo į Slovakiją valandos lietuvius svetingai pasitiko TPA Slovakijos skyriaus Pieštany poskyrio sekretorius Pavel Matak.

“Slovakijoje patyrėme daug malonių įspūdžių. Nors po kelionės jautėmės kiek pavargę, nes teko važiuoti ištisą parą, tačiau ilsėtis nesiryžome, pasakojo kiek po kelionės ir patirtų įspūdžių pailsėjęs Rolandas Venckus.

Susitikę su slovakų ir lenkų kolegomis, lietuviai apsikeitė suvenyrais, uniforminėmis kepurėmis. Vakaras su kolegomis netruko prabėgti. Kad ir kaip lietuviai buvo vaišinami slovakų nacionaliniais patiekalais ir gėrimais, kitas dvi dienas pavyko gan sėkmingai dalyvauti varžybose ir “nekristi veidu į purvą”.

Susumavus varžybų rezultatus paaiškėjo, kad tarp 8 komandų TPA Lietuvos skyriaus atstovai užėmė 4-ąją vietą.

Išvyka į Slovakiją netruko prabėgti, paliko daug neišdildomų įspūdžių. Užsimezgė draugiški ryšiai su slovakų, čekų, lenkų poskyrių nariais.

Grįžtant namo lenkų kolegos pakvietė užsukti ir pristatė Sochačiovo (Sochaczew) policijos komisariatą.

Grįžę namo lietuvaičiai dar kartą nuoširdžiai padėkojo slovakams ir lenkams už svetingumą ir šiltą priėmimą.