TPA LS Klaipėdos skyriaus slidininkai Zakopanėje

2023 13 kovo  TPA Klaipėdos poskyrio pirminkas Sigetomas Olšauskas

Po trejų metų plandeminės pertraukos, nuo 2023 metų kovo 3 iki kovo 5 dienos, TPA Zakopanės regiono nariams pavyko surengti ketvirtąjį tarptautinį slalomo greitojo nusileidimo slidėmis ir snieglentėmis čempionatą Zakopanės TPA regiono prezidento taurei laimėti.

Pagal čempionato taisykles čempionate galėjo dalyvauti TPA nariai, jų šeimos nariai, policijos pareigūnai ir pasienio apsaugos pareigūnai. Šiais metais dalyvių buvo beveik 200, kurie suvažiavo iš visos Lenkijos, atvyko iš Slovakijos, Čekijos ir Lietuvos. Lietuvai atstovavo Klaipėdiečių komanda (jau antrą kartą šiame čempionate). Šeštadienį nuo ankstyvo ryto varžybos vyko slidinėjimo centre „Kotelnica Białczańska“, kur buvo paruošta slalomo trasa atitinkanti FIS I reikalavimus. Oras puikiai tiko varžybų nuotaikai – švietė saulė, dangus buvo tobulai mėlynas, o sniegu padengtų Tatrų viršūnių vaizdai buvo nuostabūs ir nepakartojami.

Vakare po varžybų didelėje salėje vyko visų dalyvių susitikimas, apdovanojimai. Po to vakaro linksmybės tęsėsi iki vėlumos. Vakaro metu dalyviai artimiau susipažino ir pažadėjo dalyvauti kitąmet. Nors prizinių vietų ir nepasiekėm, bet užmegztos naujos pažintys ir šiltas priėmimas patiko visai mūsų komandai. Ryte mūsų laukė ilga kelionė namo…. Vėl teko įveikt virš 1000 km. bent jau gerais Lenkijos keliais.