Vilniiečiai laikosi tradicijų šventėse dalyvauti visomis šeimomis

2021 18 rugpjūčio TPA LS Vilniaus poskyrio pirmininkas Rolandas Šepetys

Praėjusį, vis dar šiltąjį besibaigiančios vasaros, savaitgalį, TPA LS Vilniaus poskyrio nariai kartu su savo šeimomis susirinko į ketvirtąją iš eilės Šeimų šventę.

Kaip jau ir buvo įprasta, didžiąją dalį dalyvių sudarė vaikai, kuriems šis renginys tikra šventė. Linksmosios komandinės rungtys, žvejybos varžybos, nugalėtojų apdovanojimai, įkaitinta garuojanti pirtis ir šalia esantis kubilas, vidurnaktį šalia tvenkinio uždegtas didžiulis laužas, traukė visus tarytum magnetas. Ilgai dar tą vakarą linksminosi ir dalinosi patirtais įspūdžiais ištvermingiausieji renginio dalyviai, su nekantrumu laukdami ir mintimis jau nusikeldami ir kelis kart didesnį renginį, rugsėjo pirmąjį savaitgalį jau suplanuotą Grybų šventę, neoficialiai vadinama Vilniaus policijos asociacijos sąskrydžiu.

Tikėkimės, kad vis didėjantys sergančiųjų Covid Lietuvoje skaičiai, neišgąsdins norinčių sudalyvauti šioje šventėje, o dar svarbiau, kad neįvyktų praėjusių metų scenarijus, kai likus savaitei iki šios šventės šalyje buvo uždrausta burtis ir rengti tokio pobūdžio renginius.