Virinta: rekomenduojame mėgstantiems iššūkius…

2021 4 liepos TPA LS PD poskyrio narė Rasa Gradickienė

TPA LS PD poskyrio komanda kartu su VST poskyrio nariais atidarė irklavimo baidarėmis sezoną. Kaitino beveik 35 laipsnių temperatūra. Išsiruošę į šį žygį dalyviai džiaugėsi gaiva sklindančia nuo vandens ir galimybe atsigaivinti ne tik irkluojant, bet ir maudantis upėje.
Šį kartą susiruošėme į Virintos upę, esančią Molėtų – Anykščių rajonuose. Virintos upės pavadinimas ne veltui kildinamas nuo žodžių „virsti“, „verstis“ ir „kunkuliuoti“. Ji skirta mėgstantiems aktyvų plaukimą. Tai – gera kantrybės išbandymo trasa. Upė labai vingiuota, srauni su daugybe kliūčių. Buvome perspėti, kad maršrutas neskirtas romantiškam pasiplaukiojimui ir, kad 16 km ilgio trasoje galime užtrukti nemažiau kaip 6 val. Mintyse svarstėme, kad turėtume įveikti greičiau, tačiau klydome… Kliūtys, staigūs posūkiai, sūkuriai, rėvos, užvartai, užtvankų slenksčiai ir dar daug visko. Kai kas finišavo tik po 10 valandų plaukimo.
 
Namo grįžome jau sutemus, buvome pavargę, tačiau labai laimingi, kad vėl galime bendrauti ir susitikti gyvai. Renginių sezonas įsibėgėja, smagu pabūti kartu, pajuokauti, pasimaudyti ir paskanauti skirtingų šeimininkių gaminių, o planuose jau dviračių žygis.
 
Servo per Amikeco!!! Tarnaukime draugaujant!!!