„Kibkit žuvelės“

2006 21 vasario

(Remigijus Kunas)

2006 m. vasario mėn. 17d. Kalvarijos savivaldybėje ant Jurgežerių užtvankos ledo TPA LS Marijampolės poskyris organizavo poledinės žūklės varžybas. Varžybose dalyvavo Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Marijampolės apskrities poskyrių nariai bei jų šeimos nariai. Varžybose dalyvavo 8 komandos iš Kalvarijos ir Marijampolės poskyrių. Viso varžybose dalyvavo 24 dalyviai.

Poledinės žūklės varžybos susidėjo iš trijų rungčių. Pirmoje rungtyje „Kibkit žuvelės“ komandų tikslas buvo pagauti kuo didesnį žuvų skaičių. Šioje rungtyje geriausiai pasisekė komandai „Pūgžlys“, kurios dalyviai sugavo 44 žuvis. Antrąją vietą šioje rungtyje užėmė komanda „Mama & Ko“, sugavę 29 žuvis, o trečiąją vietą – „Delfinų“ komanda, sugavusi taip pat 29 žuvis (lygiai tokį patį žuvų skaičių sugavo ir „Mama & Ko“ komanda, tačiau jų žuvys buvo didesnės).

Antroji rungtis vadinosi „Kapitonų sprintas“. Šioje rungtyje visi komandų kapitonai turėjo kuo greičiau išgręžti eketę. Šioje rungtyje geriausiai pasirodė „Pūgžlio“ komandos kapitonas – Algimantas Glineckas, antras liko „Delfinų“ komandos kapitonas Vytautas Bendorius, trečias – „Nežiniukų“ komandos kapitonas Dalius Vilutis.

Trečioji rungtis vadinosi „Estafetė“. Komandos dalyviai po paskelbto starto turėjo nubėgti į nurodytą sektorių, visi bendrai sugauti vieną žuvį ir finišuoti. Komandos tikslas buvo kuo greičiau sugauti žuvį. Šioje rungtyje nepralenkiami buvo „Ešerio“ komanda, sugebėjusi rungtį įveikti per 1, 07 min. Antri liko „Pūgžlio“ komanda – 1,41, treti – „Delfinų“ komanda – 2,17. Deja viena komanda net nesugebėjo per rungčiai skirtas 10 minučių sugauti vieną žuvį ir užbaigti rungtį.

Susumavus rungčių rezultatus paaiškėjo, kad bendroje įskaitoje trečią vietą iškovojo „Ešerio“ komanda – Vitalius Vasiliauskas, Česlovas Šačkus, Algis Juškevičius surinkę 17 balų, antrąją vietą iškovojo „Delfinų komanda – Vytautas Bendorius, Virginijus Pečkaitis, Artūras Šukys surinkę 19,5 balų. Varžybų nugalėtojais tapo ir pereinamąją taurę iškovojo – „Pūgžlio“ komanda – Algimantas Glineckas, Vilius Dubickas, Rimas Rutkauskas, surinkę 23 balus. Šiai komandai pereinamoji taurė liko visam laikui, nes buvo iškovota trečią kartą.

Visos komandos, užėmusios prizines vietas, tiek atskirose rungtyse, tiek bendroje įskaitoje apdovanotos prizais.