Baigėsi kalėdinis krepšinio turnyras

2006 23 gruodžio

(TPA LS Marijampolės poskyrio pirmininko pavaduotojas Artūras Žemaitaitis)

Baigėsi du mėnesius Marijampolės PK vykęs tradicinis Kalėdinis Tarptautinės policijos asosiacijos Lietuvos skyriaus Marijampolės poskyrio organizuotas krepšinio turnyras, kuriame jėgas išmėgino penkios Marijampolės policijos komisariato komandos: ,,Laikrodukai“(eismo priežiūros poskyrio pareigūnai), ,,Liūtai“ (kriminalinės policijos pareigūnai), ,,Viesulas“ (patrulių kuopos pareigūnai), ,,Samana“ (miesto nuovados pareigūnai) ir ,,Raudonieji šlipsai“ (policijos komisariato ir jo struktūrinių padalinių vadovai).

Komandos varžėsi dėl pagrindinio prizo-pereinamosios taurės ir kitų specialių prizų, kuriuos įsteigė Tarptautinės policijos asosiacijos Lietuvos skyriaus Marijampolės poskyris.

Po finalo batalijų turnyro nugalėtojais tapo ,,Laikrodukų“ komanda, antroji ir trečioji vietos atiteko ,,Liūtų“ ir ,,Viesulo“ komandoms, ,,Samanai“ teko tenkintis ketvirtąja vieta, o penktoji vieta, teko ,,Raudonųjų šlipsų komandai“. Kad ir kaip stengėsi šios komandos žaidėjai, per visą turnyrą jiems nepasisekė laimėti nei vienų rungtynių. Beje šios komandos kapitonu buvo pats policijos komisariato viršininkas, asociacijos narys, Kęstutis Kalinauskas. Buvo išrinkti ir specialiais prizais apdovanoti kiekvienos komandos naudingiausi žaidėjai.

Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo ,,Viesulo“ komandos atstovas Marijus Jurkiūnas, pelnęs savo komandai net 232 taškų. Taip pat buvo išrinkti ir specialiais priazais apdovanoti: „azartiškiausias žaidėjas“, „geriausias įžaidėjas“, „lengviausias centro puolėjas“, „didžiausias žaidėjų skriaudikas“.

Turnyrą organizavimo ir pravedė: Aušrys Kvederavičius, Artūras Žemaitaitis, Rimantas Paškauskas,.