Mes ir vėl kartu…

2005 6 gruodžio

(TPA LS Kelmės poskyrio pirmininkė Vilma Ancikevičienė)

Žvarbų gruodžio 3 dienos rytą, kelionių turizmo agentūros “Jovita” autobusas pajudėjo nuo Kelmės rajono policijos komisariato į Kaliningradą. Į kelionę antrą kartą pratęsdami draugiškus bendravimo ryšius išvyko Kelmės, Šiaulių r., Pakruojo r., Radviliљkio r.bei naujokai Joniškio r. TPA nariai su savo šeimomis.

Kelionės metu vyravo draugiška atmosfera, visi juokavo, džiaugėsi gerai leisdami laisvalaikį. Atvykę į Kaliningradą, susipažinome su miesto istorija, aplankėme Karaliaučiaus katedrą, Gintaro muziejų, I.Kanto kapą, laivų uostą..Didžiausią įspūdį visiems paliko apsilankymas Jūrų tyrinėjimų laive-muziejuje bei povandeniniame laive B 412.

Apsilankymas Kaliningrade TPA nariams paliko gerą įspūdį, papildė žinių bagažą, sudarė sąlygas pailsėti, pabendrauti su kitais poskyrio nariais ir namo sugrįžome su gera nuotaika. Kelionės metu buvo pasveikinti su gimtadieniu du Kelmės TPA nariai bei viena turistė iš Joniškio.

Šiltas ir nuoširdus TPA narių bendravimas dar ilgai išliks atmintyje. Dėkojame Joniškio poskyrio pirmininkui Antanui Marinui, Šiaulių rajono poskyrio pirmininkui R.Jankauskui, Radviliškio poskyrio pirmininkui R.Venckui bei Pakruojo poskyrio pirmininkui S.Šumskiui kurie entuziastingai prisidėjo prie Kelmiškių, organizuojant šią turiningą kelionę.