TPA LS Vilniaus miesto poskyriui vadovaus R.Šepetys

2009 21 gruodžio

(TPA LS gen. sekretorius R.Matonis)

Penktadienį į ataskaitinį susirinkimą rinkosi vieno skaitlingiausių Respublikoje – Vilniaus miesto poskyrio nariai. Poskyrio nariai rinko naują vadovybę: pirmininką ir valdybą. 

Savo ataskaitiniame pranešime, ilgametis šio poskyrio pirmininkas Gintaras Bagužis, džiaugėsi, kad per 9 metus iš 10 draugų būrelio pavyko suburti vieningą ir didelį beveik 400 žmonių kolektyvą, kuris aktyviai dalyvauja tiek Vilniaus poskyrio, tiek Lietuvos skyriaus organizuojamuose renginiuose.  

31 delegatas iš visų Vilniaus poskyrio padalinių, naujai, trejų metų kadencijai, didžiule balsų persvara išrinko Vilniaus aps. VPK Operatyvaus valdymo skyriaus viršininką Rolandą Šepetį, iki šio buvusį poskyrio valdybos nariu. Slaptu balsavimu išrinkta ir naujoji valdyba, kurią, be pirmininko sudarys 12 narių. 

Po susirinkimo TPA Vilniaus m. poskyrio nariai rinkosi į kalėdinę vakaronę. TPA LS Prezidentas Vytautas Plisukus, padėkojęs G.Bagužiui už ilgametį vadovavimą, įteikė jam padėkos raštą. Iš Prezidento rankų padėkas taip pat gavo aktyviausi poskyrio nariai.  

Vakaro metu koncertavo dainininkė Veronika, o TPA nariai iki paryčių šėlo linksmoje diskotekoje.