Valstybės atkūrimo šimtmetį švenčiančią Latviją aplankė ir Kaišiadorių poskyrio nariai

2018 lapkričio 21 TPA LS Kaišiadorių poskyrio pirmininkas Alvydas Ramanauskas

2018 m. lapkričio 17 d. TPA LS Kaišiadorių poskyrio nariai su šeimomis išsiruošė aplankyti valstybės šimtmetį mininčią kaimyninę Latviją.

Artėjant šaltajam metų laikui norėjome sužinoti kuo daugiau būdų, kaip apsisaugoti nuo peršalimo ligų, todėl pirmiausiai aplankėme netoli Rygos įsikūrusį latvių šeimos ūkį vadinamą česnakų pasauliu (latviškai „Kiploku pasaule“). Susipažinę su vietovės bei ūkio įkūrimo istorija ragavome šeimininkų gaminamų česnakų patiekalų. Visi buvome sužavėti česnakine moliūgų sriuba, įvairiais česnakinais padažais, todėl labiausiai patikusių nusprendėme parsivežti į namus.

Po sočių užkandžių vykome į šventiškai pasipuošusią ir savo valstybės šimtmetį pasirengusią minėti Rygą. Gidas papasakojo ne vieną Rygos senamiesčio įvairių periodų kūrimosi ir jo gyventojų istoriją, o sutemus spėjome pasigrožėti ir šviesų efektais. Pakeliui namo išlaikydami gerą nuotaiką dalinomies patirtais įspūdžiais ir žinoma kurpėme tolimesnių išvykų planus.

P.S. Pasirodo beveik milijoną gyventojų (kartu su miesto svečiais) turinti Ryga nėra tokia maža, nes kaišiadoriečių ir tuo pat metu Rygoje viešėjusių klaipėdiečių keliai nesusikirto…o juk gaila, kad „nesuveikė komunikacija“ tarp poskyrių ir todėl nebuvo progos sukurti bendros TPA keliautojų fotografijos…